Kasmetinė fotografijų paroda „Fototerapija 2013“

Parodos atidarymas įvyko gruodžio 5 d. 17 val. Daugiakultūriame centre, Senosios rinkos a. 12, Kėdainiuose.

Paroda veikė iki 2014 metų sausio 10 dienos.

Kasmetinė fotografijų paroda „Fototerapija 2012“

Kėdainių Fotografų Draugija kvietė į kasmetinę fotografijų parodą „Fototerapija 2012“.

Parodos atidarymas įvyko gruodžio 7 d. 18 val. Daugiakultūriame centre, Senosios rinkos a. 12, Kėdainiuose.

Paroda veikė iki 2013 metų sausio 10 dienos.

Kasmetinė fotografijų paroda „Fototerapija 2011“

Jau 10-ąjį kartą Kėdainių Fotografų Draugija kvietė į kasmetinę fotografijų parodą „Fototerapija 2011“.

Parodos atidarymas įvyko lapkričio 29 d. 17 val. Daugiakultūriame centre, Senosios rinkos a. 12, Kėdainiuose.

Paroda veikė iki 2012 metų sausio 5 dienos.

Paskelbti fotokonkurso „Išlikęs žydų paveldas Kėdainiuose“ nugalėtojai

Baigėsi rugsėjo 4 d. startavęs fotografijų konkursas „Išlikęs žydų paveldas Kėdainiuose“. Konkurso tikslas buvo skatinti susidomėjimą žydų kultūros paveldu Kėdainių mieste ir rajone, skatinti pilietiškumą ir meninę saviraišką, plėtoti vietinį turizmą, parodyti daugiakultūriškumo svarbą ir ugdyti pagarbą gimtojo krašto istorijai. Fotokonkursą vykdė Kėdainių rajono turizmo informacijos centras įgyvendindamas projektą „Mūsų pažadas nepamiršti“. Konkurse galėjo dalyvauti turistai, vietiniai gyventojai ir moksleiviai. Nuotraukose turėjo atsispindėti Kėdainių rajone išlikusio žydų paveldo, genocido, religinės atributikos ar tapatumo simbolių tematika.

Penkių narių konkurso vertinimo komisija, kuriai pirmininkavo Kėdainių fotografų draugijos valdybos pirmininkas Vytas Matkus, vertino darbus pagal dalyvio temos suvokimą, originalumą ir meninę raišką. Atrinko dvidešimt nuotraukų iš kurių trys, užėmė prizines vietas. Geriausiai įvertintos Gabrielės Liaudanskaitės, Andriaus Blaževičiaus ir Armino Naujoko fotografijos. Visi nugalėtojai iš Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijos. Nugalėtojai bus apdovanoti atminimo dovanomis ir padėkomis š.m. gruodžio 2 d. projekto „Mūsų pažadas nepamiršti“ baigiamąjame renginyje.

Geriausias nuotraukas rasite interneto svetainėje www.visitkedainiai.lt.

Parengė: Kėdainių turizmo informacijos centro vyresn. specialistas Robertas Kampas

Fotografijų konkursas „Išlikęs žydų paveldas Kėdainiuose“

Konkursą organizuoja Kėdainių rajono turizmo informacijos centras ir Kėdainių fotografų draugija.

Konkursas vyks nuo š.m. rugsėjo 4 iki spalio 15 dienos.

Konkurso tikslas – skatinti susidomėjimą žydų kultūros paveldu Kėdainių mieste ir rajone, skatinti pilietiškumą ir meninę saviraišką, plėtoti vietinį turizmą, parodyti daugiakultūriškumo svarbą ir ugdyti pagarbą gimtojo krašto istorijai.
        Konkurso darbų (fotografijų) tematika:
– išlikęs Žydų paveldas (gyvenamieji, ūkiniai pastatai, maldos namai, kapinės);
– žydų genocidas (masinės kapavietės, žydų mirties kelias ir kt.);
– žydų religinė atributika, tapatumo simboliai.
[ KONKURSO NUOSTATAI ]
[ ANKETA ]

Paroda „Č. Milošas ir Kėdainių kraštas“

Rugpjūčio 5 d. 16 val. Kėdainių Daugiakultūriame centre (Senosios Rinkos a. 12) atidaroma Kėdainių fotografų fraugijos narių paroda „Č. Milošas ir Kėdainių kraštas“.

Paroda veiks iki rugsėjo rugsėjo 1 d. Maloniai kviečiame apsilankyti.

V. Matkaus ir V. Juškos paroda Ukmergėje

Rugpjūčio 4 d. 17 val. Ukmergės kultūros centro galerijoje (Kauno g. 8) atidaroma Kėdainių fotografų draugijos narių Vyto Matkaus ir Vaido Juškos fotografijų paroda.

Paroda veiks iki rugsėjo 1 d. Maloniai kviečiame apsilankyti.

Kviečiame dalyvauti pirmajame mobiliografijos konkurse Kėdainiuose – „ŠYPSOKITĖS - FOTOGRAFUOJU!”

Pastaraisiais metais fotografija, sparčiai vystantis skaitmeninėms technologijoms, tampa labai populiari. Mobiliaisiais telefonais, fotoaparatais „spragsinčius“ žmones galime sutikti visur – gatvėje, mokykloje, darbe, kelionėje, paplūdimyje ar kokiame nors renginyje. Tad ir kviečiame savo užfiksuotomis akimirkomis pasidalinti su visais, savo „pagautą“ gerą emociją paskleisti.

Mobiliografija – jaunas fotografijos žanras, kuriame visiškai ignoruojamas fotografijų techninis atlikimas, kokybė ir pan., čia svarbiausia - užfiksuotas objektas, pagauta emocija bei juntama nuotaika. Mūsų konkurso tikslas yra parodyti, kad išsiskiriančias fotografijas gali kurti kiekvienas, nepriklausomai nuo turimo fotoaparato galimybių, svarbiausia išlaisvinti kūrybiškumą ir pozityvumą.

Iki balandžio 25 d. laukiame mobiliaisiais telefonais ir kompaktiniais fotoaparatais darytų nuotraukų el. pašto adresu konkursas@kfd.lt. Smulkesnę informaciją rasite konkurso nuostatuose.

Fotokonkurso rezultatai bus skelbiami Gatvės Muzikos Dienos metu, š.m. gegužės mėn. 7-ąją dieną, o nugalėtojas bus apdovanotas pagrindinio rėmėjo TELE2 įsteigtu prizu – išmaniuoju telefonu. Visi konkurso reikalavimus atitinkantys darbai taip pat bus eksponuojami kėdainiečiams ir miesto svečiams fotokoliažuose GMD metu ir Janinos Monkutės-Marks muziejaus kiemelyje gegužės 14 d. Muziejų nakties metu.

Konkurso organizatoriai ir partneriai: Kėdainių fotografų draugija, VšĮ „Tavo Miestas“, www.kedainietis.lt.

Konkurso rėmėjai: TELE2, UAB Ayus, UAB STUDMA Plius.

[ KONKURSO NUOSTATAI ]

R. Zacharevičiaus paroda „Mano kaimas“

Nuo 2011 m. sausio 26 d. Kėdainių Daugiakultūriame Centre veiks Lietuvos Fotomenininkų Sąjungos nario, Kėdainių Fotografų Draugijos nario Romualdo Zacharevičiaus FOTOGRAFIJŲ PARODA „MANO KAIMAS“, kurioje daugiau kaip 80 nuotraukų, sukurtų 1974-2010 metais.

Romualdas Zacharevičius – vienas iš kėdainiečių fotografų lyderių, prieš trejetą dešimtmečių garsinusių Kėdainių kraštą bei jo žmones. Šiuo metu gyvena Ėriškiuose, Panevėžio rajone.

Sugebėjimas pamatyti žmonėse tai, ko daugeliui dažnai nepavyksta, parodyti akimirkos unikalumą - stiprioji jo darbų pusė. Nuotraukose tikras, be pagražinimų, tarybinio bei šiuolaikinio kaimo žmogaus gyvenimas, kuris parodytas su šiluma, pagarba, meile.

Parodos atidarymas – 2011 m. sausio 26 dieną 17 valandą (trečiadienį). Paroda veiks iki 2011m. kovo 1-os dienos.

Kėdainių fotografų draugijos paroda „Fototerapija“

2010 m. gruodžio 10 d.,17 val. Daugiakultūriame centre (Senosios rinkos a. 12) atidaryta Kėdainių fotografų draugijos paroda „Fototerapija“.

Joje draugijos nariai pristatė naujausius savo darbus.

Įvykio galerija (36)

Paroda Marijampolėje

2010 m. rugsėjo 8 d. Marijampolės Kraštotyros muziejuje (Vytauto g. 29) atidaryta kėdainiečių fotomenininkų Stasio Padalevičiaus ir Romualdo Zacharevičiaus fotografijos darbų, sukurtų 2005-2010 m., paroda.

Įvykio galerija (16)

Kėdainių fotografų draugijos paroda Raseiniuose

2010 m. liepos 6 d. Raseinių kultūros centro galerijoje, Vytauto Didžiojo g. 10, atidaryta Kėdainių fotografų draugijos paroda.

Įvykio galerija (16)

Paroda „Žmogus“

2010 m. gegužės 4 d. 11 val. Kauno kolegijos Kėdainių J.Radvilos fakultete (III aukštas), atidaryta Kėdainių fotografų draugijos paroda „Žmogus“.

Žemės diena 2010 – Utena

Utenos dailės galerijoje kovo 26-ąją buvo atidaryta Žemės dienai skirta tradicinė, jau dešimtoji fotografų paroda-konkursas. Pasak šios parodos organizatoriaus, gamtos fotografų klubo „Žalias skėtis“ prezidento Rimanto Udros, nuotraukas autoriai atsiuntė iš Lietuvos, JAV ir Anglijos. 86 autoriai pateikė daugiau kaip 250 darbų. Darbai buvo suskirstyti į kelias temas: gyvūnija, gamtos raštai, peizažai. Kiekvienoje jų išrinkti geriausi darbai, o autoriai apdovanoti atminimo dovanėlėmis - diplomais, parodos katalogais.

Parodoje dalyvavo ir 10 Kėdainių fotografų draugijos narių. Už paukščių fotografijas diplomu ir katalogu apdovanotas ir kėdainietis Boris Belchev.

Įvykio galerija (15)

Kėdainių fotografų draugijos paroda Šiauliuose

2010 m. sausio 14 d. - vasario 17 d. Šiaulių P. Višinskio bibliotekos galerijoje, Aušros al. 62, įvyko Kėdainių fotografų draugijos paroda.

Įvykio galerija (18)

„Laukiniai Europos stebuklai“

Džiugu dalintis maloniomis naujienomis. Tuo labiau jeigu tai - Kėdainių fotografų draugijos narių laimėjimai. Sveikiname Borisą, kurio fotografija tapo „Wild Wonders of Europe“ rugsėjo mėnesio geriausia ir buvo apdovanota pagrindiniu prizu. „Wild Wonders of Europe“ (lt. - „Laukiniai Europos stebuklai“) - tai tarptautinis projektas, kuriuo siekiama parodyti, kad Europoje esama kur kas nuostabesnių dalykų nei betoniniai didmiesčiai ar pliki greitkeliai. „Panašu, kad žmonės, dėka televizijos, apie Afrikos gamtą žino kur kas daugiau nei apie savą. Mes norime tai pakeisti.“ - teigia projekto autoriai.

Štai ką apie nuotrauką pasakoja fotografas: „Vasarą praleidau važinėdamas ir dairydamasis laukuose ir supratau, kokie jie svarbūs gyvūnams. Ši jauna lapė ėjo keliu, tačiau išgirdusi automobilį pasislėpė javų lauke. Aš sustojau, akimirkai sustojo ir ji, pažiūrėjo į mane ir nubėgo tolyn.“

Šią bei kitas konkurso nuotraukas rasite konkurso tinklapyje. Tad dar kartą sveikiname Borisą ir nuoširdžiai džiaugiamės jo laimėjimu.

Vyto Matkaus fotografijų paroda

2009 m. gruodžio 4 d. Kėdainių kultūros centre, Basanavičiaus g. 24, buvo atidaryta Kėdainių fotografų draugijos nario Vyto Matkaus personalinė paroda.

Įvykio galerija (24)

Trijų kėdainiečių paroda Vilniuje

2009 m. lapkričio 14 d. Vilniuje, restorano „Marceliukės klėtis“ patalpose, buvo pristatyta trijų kėdainiečių - Daivos ir Vytauto Amalevičių bei V.Amalevičiaus mokinės Godos Tamulytės fotoparoda „Susipažinkime ir…“

„Tai lyg gaivaus vėjo gūsis, įsiveržęs į senais rakandais apstatytas patalpas, gurkšnis tyro šaltinio vandens. Ypač tai buvo matoma Godos darbuose, kuriuose dominavo gėlių žiedų etiudai – gamtos jaunystės simboliai. Autorės nuotraukos dvelkia dar kompozicijos atsargumu, nedrąsa, bet jau noru pateikti žiūrovui tik tą vaizdą, kurs, jos akimis žvelgiant, yra simboliškas, be vizualinių šiukšlių. Vytautas Amalevičius, subūręs kėdainiečius fotomenininkus į klubą, pasikuklino vilniečiams prisistatyti, kad jis yra ne vienos fotoparodos autorius Lietuvoje bei užsienyje. Jo žmona, Daiva patekusi į savo vyro, kaip menininko, fotografijos „liūną“, neatsilieka nuo Vytauto – pateikė savo darbus fotoparodose ir ne tik Kėdainių žiūrovams. Labai džiugu, kad šiuo metu, kada Lietuvoje labai sunku arba net neįmanoma daugeliui nueiti į spektaklį, kino teatrą, pamatyti parodą, atsiranda „keistuolių“ kaip Vytautas Amalevičius, kurie, nebodami finansinių sunkumų, pateikia mums grožį, gėrį, savo ir savo pasekėjų širdies šilumą per fotografiją…“ - kalbėjo parodos atidarymo metu Lietuvos fotomenininkų sąjungos narys, meno kūrėjas Alfredas Girdziušas.

Įvykio galerija (4)

Kėdainių fotografų draugijos paroda

2009 m. lapkričio 13 d. Daugiakultūriame centre (Senosios rinkos a. 12) atidaryta Kėdainių fotografų draugijos paroda. Joje draugijos nariai pristatė naujausius savo darbus.

Įvykio galerija (40)

Sankt Peterburge - ir kėdainiečių darbai

2009 m. spalio 15-19 dienomis Rusijoje, Sankt Peterburgo mieste, vyko 14-oji tarptautinė fotomugė.

Parengti Lietuvos ekspoziciją pagrindinėje Sankt Peterburgo parodų salėje - Manieže padėjo šio miesto Lietuvių kultūros centras, Lietuvos generalinis konsulatas, vadovaujamas generalinio konsulo Ričardo Degučio, Lietuvos fotomenininkų sąjunga, Rusijos fotomeno sąjungos agentūra ir nusipelnęs Rusijos kultūros veikėjas fotografas Alfredas Paulauskas.

Mugėje dalyvavo aštuoniolika Lietuvos fotografų. Savo darbus eksponavo ir kėdainiečiai Daiva ir Vytautas Amalevičiai. Visi parodos dalyviai buvo apdovanoti fotomugės diplomais ir katalogais.

Įvykio galerija (4)

„Palangos stalas 2009“

2009 m. rugsėjo 26 d. Palangos viešbučių ir restoranų asociacija kartu su miesto savivaldybe jau antrą kartą surengė šventę visai šeimai „Palangos stalas 2009“. Šia švente didžiausias šalies kurortas pažymėjo Tarptautinę turizmo dieną.

,,Palangos fotoklubas 750“ tradicinėje Palangos vasaros sezono uždarymo šventėje miestelėnams ir svečiams parengė keletą siurprizų: inicijavo aukščiausio Lietuvoje medinio stalo (H 3.62 m) idėją ir jos realizaciją, pakvietė kolegas fotoklubiečius iš Tauragės, Mažeikių, Plungės, Kėdainių ir organizavo 100 metrų ilgio ,,Palangos fotostalą“, ant kurio publikai buvo pristatyta virš 300 įrėmintų fotonuotraukų ir 80 Palangos Dailės mokyklos didelio formato piešinių.Kėdainių fotografų draugijai atstovavo Jonas Juozaponis, Daiva ir Vytautas Amalevičiai.

Įvykio galerija (3)

Stasio Padalevičiaus paroda Kėdainiuose

2009 m. rugsėjo 4 d. Kėdainių Daugiakultūriame centre atidaryta Lietuvos fotomenininkų sąjungos nario, Kėdainių fotografų draugijos nario Stasio Padalevičiaus personalinė paroda „Runkelia ir E…plius svarstyklės“.

Autoriaus kalbėjo: „Labai įsiutau dėl valdžios ir politikų veidmainiavimo, pas mus plintančios neteisybės ir žmogiškųjų vertybių iškraipymo, todėl šios fotografijos yra tarsi mažytė kova su valstybės veikėjų vykdomu „bespredelu“. Šių nuotraukų nereikėtų vadinti meninėmis fotografijomis. Tai gyvenimo kasdienybė, turinti politinių, visuomeninių akcentų, perteikta pasitelkiant daržoves, svarstykles ir įvairius daiktus. Net ir parodos pavadinimas - „Runkelia ir E…plius svarstyklės“ sudėliotas iš kelių įsimintinų šalies politikų posakių“.

Įvykio galerija (19)

Tarptautinė fotografijos paroda „Gyvos žemės mintys 2009“

1999 m. rugsėjį Mažeikiuose Trečiojo tarptautinio seminaro metu buvo atidaryta ir pirmoji tarptautinė fotografijų paroda „Gyvos žemės mintys“. Vėlesniais metais (2001 ir 2003) buvo surengtos dar dvi parodos. Atokesni Lietuvos miestai, tarp jų ir Mažeikiai, pasigenda didesnio kultūros ir meno žmonių dėmesio, todėl į čia vykstančius renginius suplūsta minios žiūrovų, o tarptautinė fotografijų paroda, kurioje greta vietinių autorių savo darbus eksponuoja ir Lenkijos, Estijos, Čekijos, Vokietijos, Latvijos, Austrijos, Bulgarijos, Irano, Japonijos, JAV, Prancūzijos, Ukrainos, Vengrijos fotomenininkai, - tai jau įvykių įvykis. Taip gražiai prasidėjusi ir jau tradicine tapusi (trys parodos!) tarptautinė fotografijų paroda tyliai užgeso. Laimei, praėjus beveik šešeriems metams, vietinio entuziasto, fotomenininko Jono Strazdausko pastangomis tarptautinė fotografijų paroda „Gyvos žemės mintys“ atgimė. Šiais metais į ketvirtąją parodą, be Lietuvos autorių, savo darbus atsiuntė fotografai iš Ispanijos, Čekijos, Latvijos, Lenkijos, Japonijos ir Baltarusijos. Viso parodoje dalyvavo 77 autoriai. Parodoje dalyvavo ir mūsų draugijos narė Daiva Amalevičienė.

Įvykio galerija (8)

Kėdainių fotografų draugijos paroda Kelmėje

2009 m. liepos 10 d. Kėdainių fotografų draugija pirmą kartą Kelmėje surengė savo darbų parodą. Įvairių autorių nuotraukos eksponuotos Kelmės krašto muziejuje. Paroda surengta Kelmės fotostudijos „Focus“, ypač jos narės Aušros Saponkienės iniciatyva ir rūpesčiu. Į parodos atidarymą atvyko ir patys fotomenininkai iš Kėdainių.

Įvykio galerija (14)

Kelmės fotostudijos „Focus“ fotografijų paroda

Kėdainių fotografų draugijos kvietimu, 2009 m. birželio 26 d., Kėdainių miesto Rotušėje atidaryta Kelmės fotostudijos „Focus“ fotografijų paroda.

Įvykio galerija (19)

II-asis fotoklubų suvažiavimas Tauragėje

2009 m. gegužės 29 d. Tauragėje vyko II-asis tarptautinis fotoklubų suvažiavimas. Fotografijos entuziastai džiaugėsi Tauragėje suradę dvasinį prieglobstį ir paramą. Atvyko 22 fotoklubai iš Airijos, Kaliningrado, Sovetsko, Liepojos, Daugpilio, Baltarusijos ir Lietuvos.

Žiūrovams įvairiose miesto erdvėse buvo pateiktos šešios fotografijų parodos.

'Kėdainių fotografų draugijos nariai jau antrą kartą dalyvavo tarptautiniame fotoklubų suvažiavime. Eksponavo savo darbus ir aktyviai dalyvavo siekiant, daugiausia vienu metu fotografuojančių fotografų, Lietuvos rekordo.

Įvykio galerija (50)

„Dvylika rūko akimirkų“

2009 m. balandžio 27 - gegužės 27 dienomis Panevėžio „Saulėtekio“ vidurinės mokyklos Galerijoje XII buvo pristatyta Vyto Matkaus fotografijų paroda „Dvylika rūko akimirkų“. Parodos atidaryme dalyvavo mokyklos pedagogai ir moksleiviai, taip pat kolegos - Panevėžio miesto fotografai.

Įvykio galerija (4)

Pasaulinė žemės diena 2009, paroda Utena

Pavasario lygiadienį dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose. Astronominis pavasaris įsimintinas dar ir tuo, kad kovo 20-ąją minima Pasaulinė Žemės diena.

Šioje parodoje dalyvavo šeši Kėdainių fotografų draugijos nariai: Jonas Juozaponis, Linas Barzda, Vytas Matkus, Aistė Kanapeckaitė, Simona Belcheva, Boris Belchev. Vertinimo komisija „peizažų“ kategorijoje vienu iš nugalėtojų paskelbė kėdainietį Vytą Matkų.

Įvykio galerija (34)

Paroda Kėdainių Jonušo Radvilos kolegijoje

2008 m. gruodžio 18 d. Kauno Kolegojos Kėdainių Jonušo Radvilos fakulteto patalpose atidaryta trijų Kėdainių fotografų draugijos narių - Jono Juozaponio, Simonos Belhevos ir Boris Belchev paroda.

Kėdainių fotografų draugijos paroda Kėdainiuose

2008 m. lapkričio 8 d. Kėdainių Daugiakultūriame centre atidaryta Kėdainių fotografų draugijos narių fotografijos darbų paroda. Savo menines fotografijas pristatė 17 menininkų. Draugijos nariui A.Kairiui labiausiai įsiminė neseniai šeimą sukūrusių kėdainietės Simonos ir bulgaro Boris Belchevų darbai. Simona į parodą atnešė netradicines, kompiuteriu padailintas fotografijas, o Boris nustebino savitu požiūriu į gamtą. A. Kanapeckaitę sužavėjo naujoko J.Juozaponio darbai. Jis turi subtilų humoro jausmą. Jo darbai išsiskiria optimizmu ir šypsnį keliančiomis situacijomis bei personažais.

Kiekvienais metais draugijos gretos gausėja. Atėję nauji žmonės atneša šviežių sumanymų bei minčių, tačiau neignoruoja ir tradicijų.

Įvykio galerija (11)

Kėdainių fotografų draugijos paroda Utenoje

2008 m. rugsėjo 5 d. Utenos kraštotyros muziejuje buvo atidaryta Kėdainių fotografų draugijos paroda. Paroda į Uteną atvežta uteniškiams gerai pažįstamo fotomėgėjo Jono Juozaponio, kuris išsikėle gyventi į Kėdainius ir įstojo į Kėdainių fotografų draugiją, iniciatyva. Darbus pristatė 13 autorių.

Įvykio galerija (15)

I-asis fotoklubų suvažiavimas Tauragėje

2008 m. gegužės 30 d. Tauragė trumpam tapo tarptautine fotografijos sostine. Tarptautiniame fotoklubų suvažiavime dalyvavo 18 klubų bendraminčiai. Kaip „Tauragės kurjeriui“ sakė Liepojos fotoklubo vadovas Varis Sants, tauragiškiai suteikė puikią galimybę pamatyti gyvenimą šiapus ir anapus fotoaparato.

Kėdainių fotografų draugijos nariai, taip pat dalyvavo pirmąjame tarptautiniame fotoklubų suvažiavime ir eksponavo savo foto darbus.

Kiekvieno klubo paroda buvo išskirtinė - grojo vis kita muzikinė grupė, skirtingai vyko ir patys pristatymai: ilgai žiūrovai neužmirš Ksenios (Kaliningradas) Dostojevskio padeklamuotų eilių, Palangos smėlis padėti batus į šalį privertė ne tik Tauragės merą bet ir daugelį žiūrovų. I-asis tarptautinis fotoklubų suvažiavimas Tauragėje pranoko visus lūkesčius, suteikė neišdildomą įspūdį ir gerą nuotaiką.

Įvykio galerija (19)

Kėdainiečių fotodarbai Panevėžio fotografijos galerijoje

2008 m. sausio 16 d. prestižinėje Panevėžio fotografijos galerijoje buvo atidaryta Kėdainių fotografų draugijos paroda „Susipažinkime-tai mes“. Buvo eksponuojama 16-os autorių 50 fotodarbų. Parodą atidarė fotografijos galerijos direktorė, fotomenininkė Marija Čičirkienė.

Kėdainiečius pasveikinti, jų nuotraukų pažiūrėti atėjo ir Panevėžio miesto vicemeras Petras Luomanas.

Įvykio galerija (15)
Naujausi  įvykiai