Draugijos nariai

Daiva Amalevičienė

 Darbų galerija
moto  Gyventi su šypsena!
www  http://www.daivosfoto.lt
el. paštas  daivos.studija@gmail.com
telefonas  8 628 37 671

Arvydas Augustaitis

 Darbų galerija
el. paštas  arvydas@augustaitis.lt
telefonas  8 686 97 747

Algis Bareika

 Darbų galerija
el. paštas  ausrys8@gmail.com
telefonas  8 656 51 526, 8 620 93 519

Linas Barzda

 Darbų galerija
www  http://www.efoto.lt/user/6451/www
el. paštas  linas.barzda@teo.lt
telefonas  8 612 94 059

Boris Mladenov Belchev

 Darbų galerija
moto  Kiek daugiau, tiek daugiau...
www  http://www.alcedowildlife.com
el. paštas  boris.belchev@wildlifephotos.eu
telefonas  8 638 01 820

Simona Belcheva

 Darbų galerija
moto  Man patinka viskas, kas amoralu, nelegalu ir tukina.
www  http://fotokudra.lt/aut.php?aut=2780
el. paštas  simulcika@gmail.com
telefonas  8 652 52 120

Vilmantas Jasiulevičius

 Darbų galerija
el. paštas  viljasi@gmail.com
telefonas  8 678 27 441

Algis Kairys

 Darbų galerija
el. paštas  a.kairys@majonezas.lt
telefonas  8 686 62 184

Aistė Kanapeckaitė

 Darbų galerija
el. paštas  aistite@walla.com
telefonas  8 652 14 122

Valdemaras Kasperavičius

 Darbų galerija
telefonas  8 687 10 499

Vytas Matkus

 Darbų galerija
el. paštas  vytas@studma.lt
telefonas  8 616 90 490

Vėjūnė Matkutė

 Darbų galerija
el. paštas  vejune.m@gmail.com
telefonas  8 620 41 200

Žilvinas Menčikovas

 Darbų galerija
moto  Always in good mood Falco.
www  http://www.foto-studija.info
el. paštas  zilvinas@foto-studija.info
telefonas  8 652 21 533

Viktoras Mykolaitis

 Darbų galerija
moto  Gyveni tik kartą...
www  http://www.egraphos.com
el. paštas  viktoras@egraphos.com
telefonas  8 347 52 501

Stasys Padalevičius

 Darbų galerija
el. paštas  stasys.padalevicius@gmail.com
telefonas  8 685 52 280

Robertas Paulikas

 Darbų galerija
el. paštas  robertas@teacher.com
telefonas  8 687 25 485

Jonas Raila

 Darbų galerija
telefonas  8 612 96 798

Genė Sereikienė

 Darbų galerija
moto  Nesustok, nevėluok, išlauk
el. paštas  zieduona@gmail.com
telefonas  8 676 05 154

Vytautas Valatka

 Darbų galerija
el. paštas  vytautas.vltk@gmail.com
telefonas  8 651 44 500

Romualdas Zacharevičius

 Darbų galerija
el. paštas  romualdas.za@gmail.com
telefonas  8 604 74 774

Vytautas Amalevičius

 Darbų galerija
moto  Fotografavau, fotografuoju ir fotografuosiu.
www  http://www.daivosfoto.lt

Edgaras Anisimenko

 Darbų galerija
moto  Koks žmogus, tokia ir fotografija.

Jonas Juozaponis

 Darbų galerija
moto  Mokytis, mokytis ir dar kartą mokytis fotografuoti!

Vaidas Juška

Adomas Liaudanskas

Jūratė Sajienė